DETAIL spoje: 530742 / 8

Základní informace:

Linka: 530742IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Nová Ves n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35427 28 0 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 7001  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 27 1 km Tanvald,,centrum (stanoviště 4) JN 7001  7:46  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 26 2 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška JN 7001  7:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 25 2 km Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO JN 7010  7:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 24 3 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010  7:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 23 4 km Smržovka,,Zvonková JN 7004  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 22 5 km Smržovka,Střední Smržovka, JN 7004  7:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32297 21 6 km Smržovka,,žel.zast.Luční JN 7004  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64397 19 7 km Smržovka,,Lidické nám. JN 7004  7:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64400 18 7 km Smržovka,,škola JN 7004  8:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64398 17 8 km Smržovka,,Horní Ves JN 7004  8:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64399 16 9 km Smržovka,,pramen Nisy JN 7004  8:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23685 11 9 km Nová Ves n.Nisou,,u Nisy JN 1016  8:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23684 10 10 km Nová Ves n.Nisou,,ObÚ JN 1016  8:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23683 9 11 km Nová Ves n.Nisou,,dol.ves JN 1016  8:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47448 8 12 km Jablonec n.Nisou,,žel.zast.Nová Ves JN 1001  8:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12434 7 13 km Jablonec n.Nisou,,host.U lípy JN 1001  8:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12439 6 13 km Jablonec n.Nisou,,Novoveská JN 1001  8:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51773 5 14 km Jablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř JN 1001  8:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 3 15 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 12) JN 1001  8:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 2 15 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001  8:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52475 1 16 km Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží JN 1001  8:22 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,