DETAIL spoje: 530742 / 9

Základní informace:

Linka: 530742IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Nová Ves n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52475 1 0 km Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží JN 1001 10:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 2 1 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 10:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 3 1 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 12) JN 1001 10:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12428 4 2 km Jablonec n.Nisou,,ZŠ 5.května JN 1001 10:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12439 6 2 km Jablonec n.Nisou,,Novoveská JN 1001 10:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12434 7 3 km Jablonec n.Nisou,,host.U lípy JN 1001 10:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47448 8 4 km Jablonec n.Nisou,,žel.zast.Nová Ves JN 1001 10:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23683 9 5 km Nová Ves n.Nisou,,dol.ves JN 1016 10:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23684 10 6 km Nová Ves n.Nisou,,ObÚ JN 1016 10:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23685 11 7 km Nová Ves n.Nisou,,u Nisy JN 1016 10:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64399 16 8 km Smržovka,,pramen Nisy JN 7004 10:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64398 17 9 km Smržovka,,Horní Ves JN 7004 10:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64400 18 10 km Smržovka,,škola JN 7004 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64397 19 10 km Smržovka,,Lidické nám. JN 7004 10:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56511 20 11 km Smržovka,,žel.st. JN 7004 10:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32297 21 12 km Smržovka,,žel.zast.Luční JN 7004 10:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 22 13 km Smržovka,Střední Smržovka, JN 7004 10:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 23 13 km Smržovka,,Zvonková JN 7004 10:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 24 14 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010 10:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 25 15 km Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO JN 7010 10:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 26 15 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška JN 7001 10:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 27 16 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001 10:57 10:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 28 17 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 11:01 11:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 29 18 km Tanvald,,ELP JN 7001 11:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 30 19 km Desná,,centrum JN 7016 11:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 31 20 km Desná,,Sklář JN 7016 11:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 32 21 km Desná,,odb. (stanoviště 1) JN 7016 11:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 33 24 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 2) JN 7006 11:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 35 26 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006 11:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 36 27 km Kořenov,,odb. JN 7006 11:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 37 28 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 1) SM 7013 11:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 38 30 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků SM 7014 11:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 39 31 km Harrachov,,sklárna SM 7014 11:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 40 32 km Harrachov,,centrum SM 7014 11:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8443 41 33 km Harrachov,,aut.nádr. SM 7014 11:33 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,