DETAIL spoje: 530743 / 100

Základní informace:

Linka: 530743IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Nová Ves n. Nisou-Tanvald-Desná-Harrachov-Rokytnice n.Jiz.
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 5566 28 0 km Desná,,odb. (stanoviště 2) JN 7016  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 27 1 km Desná,,Sklář JN 7016  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 26 2 km Desná,,centrum JN 7016  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 25 3 km Tanvald,,ELP JN 7001  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 24 4 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 7001  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 23 4 km Tanvald,,centrum (stanoviště 4) JN 7001  5:20  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 22 5 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška JN 7001  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 21 6 km Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO JN 7010  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 20 7 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 19 8 km Smržovka,,Zvonková JN 7004  5:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 18 9 km Smržovka,Střední Smržovka, JN 7004  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32295 17 9 km Smržovka,,Bílý mlýn JN 7004  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32294 16 10 km Smržovka,,sáňkařská dráha JN 7004  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32289 15 11 km Smržovka,,prům.zóna JN 7004  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23685 14 11 km Nová Ves n.Nisou,,u Nisy JN 1016  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23684 13 12 km Nová Ves n.Nisou,,ObÚ JN 1016  5:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23683 12 13 km Nová Ves n.Nisou,,dol.ves JN 1016  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47448 11 14 km Jablonec n.Nisou,,žel.zast.Nová Ves JN 1001  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12434 10 15 km Jablonec n.Nisou,,host.U lípy JN 1001  5:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12439 9 15 km Jablonec n.Nisou,,Novoveská JN 1001  5:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12438 8 15 km Jablonec n.Nisou,,nám.B.Němcové JN 1001  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51739 7 17 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP JN 1001  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12432 6 17 km Jablonec n.Nisou,,Bižuterie JN 1001  5:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51784 5 18 km Jablonec n.Nisou,,U Přehrady JN 1001  5:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12433 4 18 km Jablonec n.Nisou,,Horní nám. JN 1001  5:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 3 19 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 12) JN 1001  5:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede od 24.12.2018 do 25.12.2018, 1.1.2019