DETAIL spoje: 530743 / 101

Základní informace:

Linka: 530743IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Nová Ves n. Nisou-Tanvald-Desná-Harrachov-Rokytnice n.Jiz.
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12430 3 0 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 12) JN 1001  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12433 4 1 km Jablonec n.Nisou,,Horní nám. JN 1001  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51784 5 1 km Jablonec n.Nisou,,U Přehrady JN 1001  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12432 6 2 km Jablonec n.Nisou,,Bižuterie JN 1001  6:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51739 7 3 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP JN 1001  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12438 8 4 km Jablonec n.Nisou,,nám.B.Němcové JN 1001  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12439 9 4 km Jablonec n.Nisou,,Novoveská JN 1001  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12434 10 5 km Jablonec n.Nisou,,host.U lípy JN 1001  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47448 11 5 km Jablonec n.Nisou,,žel.zast.Nová Ves JN 1001  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23683 12 6 km Nová Ves n.Nisou,,dol.ves JN 1016  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23684 13 7 km Nová Ves n.Nisou,,ObÚ JN 1016  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23685 14 8 km Nová Ves n.Nisou,,u Nisy JN 1016  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32289 15 9 km Smržovka,,prům.zóna JN 7004  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32294 16 9 km Smržovka,,sáňkařská dráha JN 7004  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32295 17 10 km Smržovka,,Bílý mlýn JN 7004  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 18 11 km Smržovka,Střední Smržovka, JN 7004  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 19 11 km Smržovka,,Zvonková JN 7004  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 20 12 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 21 13 km Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO JN 7010  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 22 14 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška JN 7001  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 23 15 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001  6:31  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 24 16 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 25 16 km Tanvald,,ELP JN 7001  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 26 17 km Desná,,centrum JN 7016  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 27 18 km Desná,,Sklář JN 7016  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 28 19 km Desná,,odb. (stanoviště 1) JN 7016  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 29 23 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 2) JN 7006  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 30 24 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 31 25 km Kořenov,,odb. JN 7006  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 32 27 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 1) SM 7013  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 33 29 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků SM 7014  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 34 30 km Harrachov,,sklárna SM 7014  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 35 30 km Harrachov,,centrum SM 7014  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8443 36 32 km Harrachov,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 7014  6:58 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede 24.12.2018