DETAIL spoje: 530743 / 105

Základní informace:

Linka: 530743IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Nová Ves n. Nisou-Tanvald-Desná-Harrachov-Rokytnice n.Jiz.
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52475 1 0 km Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží JN 1001 10:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 2 0 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 10:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 3 1 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 12) JN 1001 10:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12439 9 3 km Jablonec n.Nisou,,Novoveská JN 1001 10:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12434 10 4 km Jablonec n.Nisou,,host.U lípy JN 1001 10:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47448 11 4 km Jablonec n.Nisou,,žel.zast.Nová Ves JN 1001 10:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23683 12 5 km Nová Ves n.Nisou,,dol.ves JN 1016 10:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23684 13 6 km Nová Ves n.Nisou,,ObÚ JN 1016 10:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23685 14 7 km Nová Ves n.Nisou,,u Nisy JN 1016 10:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32289 15 8 km Smržovka,,prům.zóna JN 7004 10:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32294 16 8 km Smržovka,,sáňkařská dráha JN 7004 10:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32295 17 9 km Smržovka,,Bílý mlýn JN 7004 10:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 18 10 km Smržovka,Střední Smržovka, JN 7004 10:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 19 10 km Smržovka,,Zvonková JN 7004 10:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 20 11 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010 10:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 21 12 km Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO JN 7010 10:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 22 13 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška JN 7001 10:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 23 14 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001 10:46 10:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 24 15 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 10:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 25 15 km Tanvald,,ELP JN 7001 10:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 26 16 km Desná,,centrum JN 7016 10:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 27 17 km Desná,,Sklář JN 7016 10:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 28 18 km Desná,,odb. (stanoviště 1) JN 7016 10:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 29 22 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 2) JN 7006 11:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 30 23 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006 11:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 31 24 km Kořenov,,odb. JN 7006 11:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 32 26 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 1) SM 7013 11:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 33 28 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků SM 7014 11:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 34 29 km Harrachov,,sklárna SM 7014 11:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 35 29 km Harrachov,,centrum SM 7014 11:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8443 36 31 km Harrachov,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 7014 11:17 11:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 37 32 km Harrachov,,centrum SM 7014 11:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 38 33 km Harrachov,,sklárna SM 7014 11:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 39 34 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků SM 7014 11:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8449 40 36 km Harrachov,Nový Svět,pila SM 7013 11:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 41 36 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 2) SM 7013 11:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29971 42 41 km Rokytnice n.Jiz.,Vilémov, SM 9107 11:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29966 43 43 km Rokytnice n.Jiz.,,odb.Paseky SM 9107 11:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 44 44 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 2) SM 9107 11:39 11:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29967 45 45 km Rokytnice n.Jiz.,,pila SM 9107 11:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 46 46 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. SM 9101 11:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29962 47 47 km Rokytnice n.Jiz.,,host.u zast. SM 9101 11:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29963 48 47 km Rokytnice n.Jiz.,,klub mládeže SM 9101 11:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29968 49 49 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, SM 9101 11:49 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,