DETAIL spoje: 530743 / 106

Základní informace:

Linka: 530743IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Nová Ves n. Nisou-Tanvald-Desná-Harrachov-Rokytnice n.Jiz.
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 29968 49 0 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, SM 9101 10:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29963 48 1 km Rokytnice n.Jiz.,,klub mládeže SM 9101 10:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29962 47 1 km Rokytnice n.Jiz.,,host.u zast. SM 9101 10:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 46 2 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. SM 9101 10:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29967 45 4 km Rokytnice n.Jiz.,,pila SM 9107 10:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 44 5 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 3) SM 9107 10:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29966 43 5 km Rokytnice n.Jiz.,,odb.Paseky SM 9107 10:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29971 42 7 km Rokytnice n.Jiz.,Vilémov, SM 9107 10:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 41 12 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 1) SM 7013 10:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8449 40 13 km Harrachov,Nový Svět,pila SM 7013 10:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 39 15 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků SM 7014 10:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 38 15 km Harrachov,,sklárna SM 7014 10:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 37 16 km Harrachov,,centrum SM 7014 10:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8443 36 17 km Harrachov,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 7014 10:32 10:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 35 18 km Harrachov,,centrum SM 7014 10:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 34 19 km Harrachov,,sklárna SM 7014 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 33 20 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků SM 7014 10:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 32 22 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 2) SM 7013 10:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 31 23 km Kořenov,,odb. JN 7006 10:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 30 24 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006 10:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 29 26 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 1) JN 7006 10:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 28 30 km Desná,,odb. (stanoviště 2) JN 7016 10:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 27 30 km Desná,,Sklář JN 7016 10:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 26 31 km Desná,,centrum JN 7016 11:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 25 32 km Tanvald,,ELP JN 7001 11:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 24 33 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 7001 11:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 23 34 km Tanvald,,centrum (stanoviště 4) JN 7001 11:07 11:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 22 35 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška JN 7001 11:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 21 35 km Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO JN 7010 11:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 20 36 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010 11:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 19 37 km Smržovka,,Zvonková JN 7004 11:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 18 38 km Smržovka,,Střední Smržovka JN 7004 11:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32295 17 38 km Smržovka,,Bílý mlýn JN 7004 11:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32294 16 39 km Smržovka,,sáňkařská dráha JN 7004 11:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32289 15 40 km Smržovka,,prům.zóna JN 7004 11:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23685 14 40 km Nová Ves n.Nisou,,u Nisy JN 1016 11:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23684 13 41 km Nová Ves n.Nisou,,ObÚ JN 1016 11:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23683 12 42 km Nová Ves n.Nisou,,dol.ves JN 1016 11:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47448 11 43 km Jablonec n.Nisou,,žel.zast.Nová Ves JN 1001 11:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12434 10 44 km Jablonec n.Nisou,,host.U lípy JN 1001 11:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12439 9 44 km Jablonec n.Nisou,,Novoveská JN 1001 11:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 3 45 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 12) JN 1001 11:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 2 46 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 11:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52475 1 47 km Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží JN 1001 11:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,