DETAIL spoje: 530744 / 10

Základní informace:

Linka: 530744IDOS
Název: Tanvald-Desná-Albrechtice v Jiz.h.-Dolní Smržovka-Tanvald
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35427 19 0 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 18 1 km Tanvald,,centrum (stanoviště 3) JN 7001 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 17 2 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška JN 7001 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 16 3 km Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO JN 7010 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 15 3 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55013 13 4 km Smržovka,Dolní Smržovka,most JN 7010 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35421 12 4 km Tanvald,,u kláštera JN 7010 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35424 11 5 km Tanvald,,Údolí Kamenice JN 7010 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13498 10 7 km Jiřetín p.Bukovou,,ObÚ JN 7012 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 76 9 8 km Albrechtice v Jiz.h.,,pošta JN 7015 15:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63018 8 8 km Albrechtice v Jiz.h.,,škola JN 7015 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 77 7 9 km Albrechtice v Jiz.h.,,pomník JN 7015 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 78 6 10 km Albrechtice v Jiz.h.,,Jizerka JN 7015 15:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42443 5 11 km Tanvald,Žďár,host.Kašpar JN 7016 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5570 4 12 km Desná,,střed JN 7016 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 3 13 km Tanvald,,ELP JN 7001 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 2 13 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 15:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 1 14 km Tanvald,,centrum (stanoviště 3) JN 7001 15:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,