DETAIL spoje: 530744 / 11

Základní informace:

Linka: 530744IDOS
Název: Tanvald-Desná-Albrechtice v Jiz.h.-Dolní Smržovka-Tanvald
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35416 1 0 km Tanvald,,centrum (stanoviště 3) JN 7001 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 2 1 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 14:17 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 3 2 km Tanvald,,ELP JN 7001 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5570 4 2 km Desná,,střed JN 7016 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42443 5 4 km Tanvald,Žďár,host.Kašpar JN 7016 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 78 6 5 km Albrechtice v Jiz.h.,,Jizerka JN 7015 14:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 77 7 6 km Albrechtice v Jiz.h.,,pomník JN 7015 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 76 9 7 km Albrechtice v Jiz.h.,,pošta JN 7015 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13498 10 8 km Jiřetín p.Bukovou,,ObÚ JN 7012 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35424 11 10 km Tanvald,,Údolí Kamenice JN 7010 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35421 12 11 km Tanvald,,u kláštera JN 7010 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55013 13 11 km Smržovka,Dolní Smržovka,most JN 7010 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 15 11 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 16 12 km Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO JN 7010 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 17 13 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška JN 7001 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 18 13 km Tanvald,,centrum (stanoviště 3) JN 7001 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 19 14 km Tanvald,,Terminál u žel.st. JN 7001 14:53 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,