DETAIL spoje: 530744 / 15

Základní informace:

Linka: 530744IDOS
Název: Tanvald-Desná-Albrechtice v Jiz.h.-Dolní Smržovka-Tanvald
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35416 1 0 km Tanvald,,centrum (stanoviště 3) JN 7001 18:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 2 1 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 18:37 18:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 3 2 km Tanvald,,ELP JN 7001 18:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5570 4 2 km Desná,,střed JN 7016 18:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42443 5 4 km Tanvald,Žďár,host.Kašpar JN 7016 18:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 78 6 5 km Albrechtice v Jiz.h.,,Jizerka JN 7015 18:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 77 7 5 km Albrechtice v Jiz.h.,,pomník JN 7015 18:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 76 9 7 km Albrechtice v Jiz.h.,,pošta JN 7015 18:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13498 10 8 km Jiřetín p.Bukovou,,ObÚ JN 7012 18:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35424 11 10 km Tanvald,,Údolí Kamenice JN 7010 18:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35421 12 10 km Tanvald,,u kláštera JN 7010 19:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55013 13 11 km Smržovka,Dolní Smržovka,most JN 7010 19:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 15 11 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010 19:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 16 12 km Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO JN 7010 19:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 17 13 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška JN 7001 19:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 18 13 km Tanvald,,centrum (stanoviště 3) JN 7001 19:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2018