DETAIL spoje: 530744 / 4

Základní informace:

Linka: 530744IDOS
Název: Tanvald-Desná-Albrechtice v Jiz.h.-Dolní Smržovka-Tanvald
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35427 19 0 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 18 1 km Tanvald,,centrum (stanoviště 3) JN 7001  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 17 2 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška JN 7001  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 16 3 km Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO JN 7010  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 15 3 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55013 13 4 km Smržovka,Dolní Smržovka,most JN 7010  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35421 12 4 km Tanvald,,u kláštera JN 7010  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35424 11 5 km Tanvald,,Údolí Kamenice JN 7010  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13498 10 7 km Jiřetín p.Bukovou,,ObÚ JN 7012  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 76 9 8 km Albrechtice v Jiz.h.,,pošta JN 7015  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63018 8 8 km Albrechtice v Jiz.h.,,škola JN 7015  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 77 7 9 km Albrechtice v Jiz.h.,,pomník JN 7015  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 78 6 10 km Albrechtice v Jiz.h.,,Jizerka JN 7015  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42443 5 11 km Tanvald,Žďár,host.Kašpar JN 7016  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5570 4 12 km Desná,,střed JN 7016  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 3 13 km Tanvald,,ELP JN 7001  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 2 13 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 1 14 km Tanvald,,centrum (stanoviště 3) JN 7001  7:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,