DETAIL spoje: 530746 / 3

Základní informace:

Linka: 530746IDOS
Název: Tanvald-Tanvald,sídliště-Desná
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35416 1 0 km Tanvald,,centrum (stanoviště 5) JN 7001  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35417 3 1 km Tanvald,,hotel Koruna JN 7001  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35419 4 1 km Tanvald,,nem. JN 7001  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35420 5 1 km Tanvald,,radnice JN 7001  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35423 6 2 km Tanvald,,u Sportovní haly JN 7001  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35422 7 2 km Tanvald,,sídliště JN 7001  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35418 8 3 km Tanvald,,Pod Špičákem JN 7001  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35417 9 4 km Tanvald,,hotel Koruna JN 7001  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 10 4 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) JN 7001  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 11 5 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 12 6 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) JN 7001  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 13 7 km Tanvald,,ELP JN 7001  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 14 8 km Desná,,centrum JN 7016  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 15 9 km Desná,,Sklář JN 7016  5:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 16 10 km Desná,,odb. JN 7016  5:37 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,