DETAIL spoje: 530746 / 9

Základní informace:

Linka: 530746IDOS
Název: Tanvald-Tanvald,sídliště-Desná
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35416 1 0 km Tanvald,,centrum (stanoviště 5) JN 7001  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 2 1 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) JN 7001  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35417 3 1 km Tanvald,,hotel Koruna JN 7001  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35419 4 1 km Tanvald,,nem. JN 7001  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35420 5 1 km Tanvald,,radnice JN 7001  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35423 6 2 km Tanvald,,u Sportovní haly JN 7001  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35422 7 2 km Tanvald,,sídliště JN 7001  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35418 8 3 km Tanvald,,Pod Špičákem JN 7001  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35417 9 4 km Tanvald,,hotel Koruna JN 7001  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 10 5 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) JN 7001  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 11 6 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 12 7 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) JN 7001  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 13 8 km Tanvald,,ELP JN 7001  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 14 9 km Desná,,centrum JN 7016  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 15 10 km Desná,,Sklář JN 7016  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 16 11 km Desná,,odb. JN 7016  7:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019