DETAIL spoje: 530747 / 10

Základní informace:

Linka: 530747IDOS
Název: Tanvald-Desná-Kořenov-Příchovice-Rejdice-Vysoké n.Jiz.
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40886 26 0 km Vysoké n.Jiz.,,nemocnice SM 9104  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40885 25 0 km Vysoké n.Jiz.,,nám. SM 9104  6:45  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40887 24 2 km Vysoké n.Jiz.,,odb.Stanový SM 9104  6:46  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40891 23 3 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko SM 9102  6:49  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25998 22 5 km Paseky n.Jiz.,,rozc. SM 9102  6:51  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29731 21 7 km Kořenov,Rejdice,chata Espero JN 7005  6:54  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29730 20 8 km Kořenov,Rejdice,host. JN 7005  6:56  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28892 19 11 km Kořenov,Příchovice,ZD JN 7006  6:59  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66366 18 12 km Kořenov,Příchovice,Tesařov JN 7006 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 17 12 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 2) JN 7006  7:02  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56799 16 13 km Kořenov,,škola JN 7006  7:04  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 15 14 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006  7:05  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 14 15 km Kořenov,,odb. JN 7006  7:07  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15416 13 15 km Kořenov,,Martinské údolí JN 7006  7:08  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15419 12 17 km Kořenov,,žel.st. JN 7006  7:10  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27550 11 19 km Kořenov,Polubný,kostel JN 7006  7:14  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5562 10 20 km Desná,Černá Říčka,Sociální dům JN 7016  7:17  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54405 9 22 km Desná,,Souš JN 7008  7:19  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5563 8 24 km Desná,Černá Říčka,u Švýcar JN 7016  7:21  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 7 25 km Desná,,odb. (stanoviště 2) JN 7016  7:24  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 6 26 km Desná,,Sklář JN 7016  7:26  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 5 27 km Desná,,centrum JN 7016  7:28  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 3 28 km Tanvald,,ELP JN 7001  7:30  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 2 29 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001  7:38  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 1 30 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001  7:41 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019