DETAIL spoje: 530747 / 101

Základní informace:

Linka: 530747IDOS
Název: Tanvald-Desná-Kořenov-Příchovice-Rejdice-Vysoké n.Jiz.
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35416 1 0 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001  8:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 2 1 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001  8:32  8:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 3 2 km Tanvald,,ELP JN 7001  8:34  8:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 5 3 km Desná,,centrum JN 7016  8:36  8:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 6 4 km Desná,,Sklář JN 7016  8:38  8:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 7 5 km Desná,,odb. (stanoviště 3) JN 7016  8:40  8:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5563 8 6 km Desná,Černá Říčka,u Švýcar JN 7016  8:43  8:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54405 9 8 km Desná,,Souš JN 7008  8:45  8:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5562 10 10 km Desná,Černá Říčka,Sociální dům JN 7016  8:47  8:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27550 11 11 km Kořenov,Polubný,kostel JN 7006  8:50  8:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15419 12 13 km Kořenov,,žel.st. JN 7006  8:54  8:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15416 13 15 km Kořenov,,Martinské údolí JN 7006  8:56  8:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 14 15 km Kořenov,,odb. JN 7006  8:57  8:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 15 16 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006  8:59  8:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 17 18 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 1) JN 7006  9:02  9:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66366 18 18 km Kořenov,Příchovice,Tesařov JN 7006 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28892 19 19 km Kořenov,Příchovice,ZD JN 7006  9:10  9:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29730 20 22 km Kořenov,Rejdice,host. JN 7005  9:12  9:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29731 21 23 km Kořenov,Rejdice,chata Espero JN 7005  9:14  9:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25998 22 25 km Paseky n.Jiz.,,rozc. SM 9102  9:17  9:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40891 23 27 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko SM 9102  9:19  9:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40887 24 28 km Vysoké n.Jiz.,,odb.Stanový SM 9104  9:21  9:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40885 25 30 km Vysoké n.Jiz.,,nám. SM 9104  9:24 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,