DETAIL spoje: 530747 / 105

Základní informace:

Linka: 530747IDOS
Název: Tanvald-Desná-Kořenov-Příchovice-Rejdice-Vysoké n.Jiz.
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35416 1 0 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001 11:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 2 1 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 11:32 11:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 3 2 km Tanvald,,ELP JN 7001 11:34 11:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 5 3 km Desná,,centrum JN 7016 11:36 11:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 6 4 km Desná,,Sklář JN 7016 11:38 11:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 7 5 km Desná,,odb. (stanoviště 3) JN 7016 11:40 11:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5563 8 6 km Desná,Černá Říčka,u Švýcar JN 7016 11:43 11:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54405 9 8 km Desná,,Souš JN 7008 11:45 11:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5562 10 10 km Desná,Černá Říčka,Sociální dům JN 7016 11:47 11:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27550 11 11 km Kořenov,Polubný,kostel JN 7006 11:50 11:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15419 12 13 km Kořenov,,žel.st. JN 7006 11:54 11:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15416 13 15 km Kořenov,,Martinské údolí JN 7006 11:56 11:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 14 15 km Kořenov,,odb. JN 7006 11:57 11:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 15 16 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006 11:59 11:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 17 18 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 1) JN 7006 12:01 12:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66366 18 18 km Kořenov,Příchovice,Tesařov JN 7006 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28892 19 20 km Kořenov,Příchovice,ZD JN 7006 12:04 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,