DETAIL spoje: 530747 / 11

Základní informace:

Linka: 530747IDOS
Název: Tanvald-Desná-Kořenov-Příchovice-Rejdice-Vysoké n.Jiz.
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35416 1 0 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001 12:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 2 1 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 12:58 12:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 3 2 km Tanvald,,ELP (stanoviště 1) JN 7001 12:59 12:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 4 3 km Desná,,centrum JN 7016 13:01 13:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 5 4 km Desná,,Sklář JN 7016 13:03 13:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 6 5 km Desná,,odb. (stanoviště 3) JN 7016 13:05 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5563 7 6 km Desná,Černá Říčka,u Švýcar JN 7016 13:08 13:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54405 8 8 km Desná,,Souš JN 7008 13:10 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5562 9 10 km Desná,Černá Říčka,Sociální dům JN 7016 13:12 13:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27550 10 12 km Kořenov,Polubný,kostel JN 7006 13:15 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15419 11 14 km Kořenov,,žel.st. JN 7006 13:19 13:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15416 12 15 km Kořenov,,Martinské údolí JN 7006 13:21 13:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 13 15 km Kořenov,,odb. JN 7006 13:22 13:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 14 17 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006 13:24 13:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56799 15 17 km Kořenov,,škola JN 7006 13:25 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 16 18 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 1) JN 7006 13:30 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66366 17 18 km Kořenov,Příchovice,Tesařov JN 7006 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28892 18 20 km Kořenov,Příchovice,ZD JN 7006 13:33 13:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29730 19 22 km Kořenov,Rejdice,host. JN 7005 13:36 13:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29731 20 23 km Kořenov,Rejdice,chata Espero JN 7005 13:38 13:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25998 21 26 km Paseky n.Jiz.,,rozc. SM 9102 13:41 13:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40891 22 27 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko SM 9102 13:43 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40885 25 36 km Vysoké n.Jiz.,,nám. (stanoviště 1) SM 9104 13:58 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,