DETAIL spoje: 530747 / 110

Základní informace:

Linka: 530747IDOS
Název: Tanvald-Desná-Kořenov-Příchovice-Rejdice-Vysoké n.Jiz.
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40885 24 0 km Vysoké n.Jiz.,,nám. (stanoviště 2) SM 9104 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40887 23 1 km Vysoké n.Jiz.,,odb.Stanový SM 9104 15:41 15:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40891 22 3 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko SM 9102 15:44 15:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25998 21 4 km Paseky n.Jiz.,,rozc. SM 9102 15:46 15:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29731 20 7 km Kořenov,Rejdice,chata Espero JN 7005 15:49 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29730 19 8 km Kořenov,Rejdice,host. JN 7005 15:51 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28892 18 10 km Kořenov,Příchovice,ZD JN 7006 15:54 15:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66366 17 12 km Kořenov,Příchovice,Tesařov JN 7006 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 16 12 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 2) JN 7006 15:57 15:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 14 13 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006 16:00 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 13 14 km Kořenov,,odb. JN 7006 16:02 16:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15416 12 15 km Kořenov,,Martinské údolí JN 7006 16:03 16:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15419 11 16 km Kořenov,,žel.st. JN 7006 16:05 16:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27550 10 18 km Kořenov,Polubný,kostel JN 7006 16:08 16:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5562 9 20 km Desná,Černá Říčka,Sociální dům JN 7016 16:10 16:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54405 8 22 km Desná,,Souš JN 7008 16:12 16:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5563 7 24 km Desná,Černá Říčka,u Švýcar JN 7016 16:14 16:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 6 25 km Desná,,odb. (stanoviště 2) JN 7016 16:16 16:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 5 26 km Desná,,Sklář JN 7016 16:18 16:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 4 27 km Desná,,centrum JN 7016 16:20 16:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 3 28 km Tanvald,,ELP (stanoviště 2) JN 7001 16:22 16:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 2 29 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 16:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,