DETAIL spoje: 530747 / 13

Základní informace:

Linka: 530747IDOS
Název: Tanvald-Desná-Kořenov-Příchovice-Rejdice-Vysoké n.Jiz.
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35416 1 0 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001 13:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 2 1 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 14:00 14:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 3 2 km Tanvald,,ELP JN 7001 14:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 5 3 km Desná,,centrum JN 7016 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 6 4 km Desná,,Sklář JN 7016 14:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 7 5 km Desná,,odb. (stanoviště 3) JN 7016 14:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5563 8 6 km Desná,Černá Říčka,u Švýcar JN 7016 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5562 10 7 km Desná,Černá Říčka,Sociální dům JN 7016 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27550 11 8 km Kořenov,Polubný,kostel JN 7006 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15419 12 10 km Kořenov,,žel.st. JN 7006 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15416 13 12 km Kořenov,,Martinské údolí JN 7006 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 14 12 km Kořenov,,odb. JN 7006 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 15 13 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56799 16 14 km Kořenov,,škola JN 7006 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 17 15 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 1) JN 7006 14:29 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66366 18 15 km Kořenov,Příchovice,Tesařov JN 7006 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28892 19 16 km Kořenov,Příchovice,ZD JN 7006 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29730 20 18 km Kořenov,Rejdice,host. JN 7005 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29731 21 20 km Kořenov,Rejdice,chata Espero JN 7005 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25998 22 22 km Paseky n.Jiz.,,rozc. SM 9102 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40891 23 24 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko SM 9102 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40887 24 26 km Vysoké n.Jiz.,,odb.Stanový SM 9104 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40885 25 27 km Vysoké n.Jiz.,,nám. SM 9104 14:52 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019