DETAIL spoje: 530747 / 18

Základní informace:

Linka: 530747IDOS
Název: Tanvald-Desná-Kořenov-Příchovice-Rejdice-Vysoké n.Jiz.
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40885 25 0 km Vysoké n.Jiz.,,nám. SM 9104 14:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40887 24 1 km Vysoké n.Jiz.,,odb.Stanový SM 9104 14:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40891 23 3 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko SM 9102 14:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25998 22 4 km Paseky n.Jiz.,,rozc. SM 9102 14:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29731 21 7 km Kořenov,Rejdice,chata Espero JN 7005 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29730 20 8 km Kořenov,Rejdice,host. JN 7005 14:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28892 19 10 km Kořenov,Příchovice,ZD JN 7006 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66366 18 12 km Kořenov,Příchovice,Tesařov JN 7006 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 17 12 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 2) JN 7006 14:19 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56799 16 13 km Kořenov,,škola JN 7006 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 15 13 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 14 14 km Kořenov,,odb. JN 7006 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15416 13 15 km Kořenov,,Martinské údolí JN 7006 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15419 12 16 km Kořenov,,žel.st. JN 7006 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27550 11 18 km Kořenov,Polubný,kostel JN 7006 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5562 10 20 km Desná,Černá Říčka,Sociální dům JN 7016 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5563 8 20 km Desná,Černá Říčka,u Švýcar JN 7016 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 7 22 km Desná,,odb. (stanoviště 2) JN 7016 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 6 23 km Desná,,Sklář JN 7016 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 5 24 km Desná,,centrum JN 7016 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 3 25 km Tanvald,,ELP JN 7001 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 2 25 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 1 26 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001 14:51 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,