DETAIL spoje: 530747 / 18

Základní informace:

Linka: 530747IDOS
Název: Tanvald-Desná-Kořenov-Příchovice-Rejdice-Vysoké n.Jiz.
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40885 25 0 km Vysoké n.Jiz.,,nám. (stanoviště 4) SM 9104 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40891 22 9 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko SM 9102 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25998 21 10 km Paseky n.Jiz.,,rozc. SM 9102 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29731 20 13 km Kořenov,Rejdice,chata Espero JN 7005 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29730 19 14 km Kořenov,Rejdice,host. JN 7005 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28892 18 16 km Kořenov,Příchovice,ZD JN 7006 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66366 17 18 km Kořenov,Příchovice,Tesařov JN 7006 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 16 18 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 2) JN 7006 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56799 15 19 km Kořenov,,škola JN 7006 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 14 19 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006 14:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 13 21 km Kořenov,,odb. JN 7006 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15416 12 21 km Kořenov,,Martinské údolí JN 7006 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15419 11 22 km Kořenov,,žel.st. JN 7006 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27550 10 24 km Kořenov,Polubný,kostel JN 7006 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5562 9 26 km Desná,Černá Říčka,Sociální dům JN 7016 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5563 7 27 km Desná,Černá Říčka,u Švýcar JN 7016 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 6 28 km Desná,,odb. (stanoviště 2) JN 7016 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 5 29 km Desná,,Sklář JN 7016 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 4 30 km Desná,,centrum JN 7016 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 3 31 km Tanvald,,ELP (stanoviště 2) JN 7001 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 2 32 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 1 33 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001 14:58 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,