DETAIL spoje: 530747 / 19

Základní informace:

Linka: 530747IDOS
Název: Tanvald-Desná-Kořenov-Příchovice-Rejdice-Vysoké n.Jiz.
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35416 1 0 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001 16:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 2 1 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 17:00 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 3 2 km Tanvald,,ELP JN 7001 17:03 17:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 5 3 km Desná,,centrum JN 7016 17:05 17:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 6 4 km Desná,,Sklář JN 7016 17:07 17:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 7 5 km Desná,,odb. (stanoviště 3) JN 7016 17:09 17:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5563 8 6 km Desná,Černá Říčka,u Švýcar JN 7016 17:12 17:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54405 9 8 km Desná,,Souš JN 7008 17:14 17:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5562 10 10 km Desná,Černá Říčka,Sociální dům JN 7016 17:16 17:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27550 11 11 km Kořenov,Polubný,kostel JN 7006 17:19 17:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15419 12 13 km Kořenov,,žel.st. JN 7006 17:23 17:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15416 13 15 km Kořenov,,Martinské údolí JN 7006 17:25 17:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 14 15 km Kořenov,,odb. JN 7006 17:26 17:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 15 16 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006 17:28 17:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 17 18 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 1) JN 7006 17:31 17:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66366 18 18 km Kořenov,Příchovice,Tesařov JN 7006 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28892 19 20 km Kořenov,Příchovice,ZD JN 7006 17:36 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,