DETAIL spoje: 530747 / 2

Základní informace:

Linka: 530747IDOS
Název: Tanvald-Desná-Kořenov-Příchovice-Rejdice-Vysoké n.Jiz.
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 15417 14 0 km Kořenov,,odb. JN 7006  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15416 13 0 km Kořenov,,Martinské údolí JN 7006  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15419 12 2 km Kořenov,,žel.st. JN 7006  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27550 11 4 km Kořenov,Polubný,kostel JN 7006  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5562 10 5 km Desná,Černá Říčka,Sociální dům JN 7016  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5563 8 6 km Desná,Černá Říčka,u Švýcar JN 7016  5:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 7 7 km Desná,,odb. (stanoviště 2) JN 7016  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 6 8 km Desná,,Sklář JN 7016  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 5 9 km Desná,,centrum JN 7016  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 3 10 km Tanvald,,ELP JN 7001  5:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 2 11 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001  5:39  5:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 1 12 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001  5:46 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,