DETAIL spoje: 530747 / 22

Základní informace:

Linka: 530747IDOS
Název: Tanvald-Desná-Kořenov-Příchovice-Rejdice-Vysoké n.Jiz.
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 28892 19 0 km Kořenov,Příchovice,ZD JN 7006 16:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66366 18 1 km Kořenov,Příchovice,Tesařov JN 7006 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 17 2 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 2) JN 7006 16:19 16:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 15 3 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006 16:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 14 4 km Kořenov,,odb. JN 7006 16:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15416 13 5 km Kořenov,,Martinské údolí JN 7006 16:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15419 12 6 km Kořenov,,žel.st. JN 7006 16:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27550 11 8 km Kořenov,Polubný,kostel JN 7006 16:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5562 10 9 km Desná,Černá Říčka,Sociální dům JN 7016 16:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5563 8 10 km Desná,Černá Říčka,u Švýcar JN 7016 16:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 7 11 km Desná,,odb. (stanoviště 2) JN 7016 16:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 6 12 km Desná,,Sklář JN 7016 16:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 5 13 km Desná,,centrum JN 7016 16:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 3 14 km Tanvald,,ELP JN 7001 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 2 15 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 16:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 1 16 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001 16:51 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,