DETAIL spoje: 530747 / 5

Základní informace:

Linka: 530747IDOS
Název: Tanvald-Desná-Kořenov-Příchovice-Rejdice-Vysoké n.Jiz.
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35416 1 0 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 2 1 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001  6:54  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 3 2 km Tanvald,,ELP (stanoviště 1) JN 7001  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 4 3 km Desná,,centrum JN 7016  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 5 4 km Desná,,Sklář JN 7016  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 6 5 km Desná,,odb. (stanoviště 3) JN 7016  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5563 7 6 km Desná,Černá Říčka,u Švýcar JN 7016  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5562 9 7 km Desná,Černá Říčka,Sociální dům JN 7016  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27550 10 8 km Kořenov,Polubný,kostel JN 7006  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15419 11 10 km Kořenov,,žel.st. JN 7006  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15416 12 12 km Kořenov,,Martinské údolí JN 7006  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 13 12 km Kořenov,,odb. JN 7006  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 14 13 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56799 15 14 km Kořenov,,škola JN 7006  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 16 15 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 1) JN 7006  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66366 17 15 km Kořenov,Příchovice,Tesařov JN 7006 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28892 18 16 km Kořenov,Příchovice,ZD JN 7006  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29730 19 18 km Kořenov,Rejdice,host. JN 7005  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29731 20 20 km Kořenov,Rejdice,chata Espero JN 7005  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25998 21 22 km Paseky n.Jiz.,,rozc. SM 9102  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40891 22 24 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko SM 9102  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40887 23 25 km Vysoké n.Jiz.,,odb.Stanový SM 9104  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40885 24 26 km Vysoké n.Jiz.,,nám. (stanoviště 1) SM 9104  7:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40886 25 27 km Vysoké n.Jiz.,,nemocnice SM 9104  7:47 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 15.3.2020, od 9.4.2020 do 13.4.2020, od 1.7.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020