DETAIL spoje: 530747 / 50

Základní informace:

Linka: 530747IDOS
Název: Tanvald-Desná-Kořenov-Příchovice-Rejdice-Vysoké n.Jiz.
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 29731 20 0 km Kořenov,Rejdice,chata Espero JN 7005  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29730 19 1 km Kořenov,Rejdice,host. JN 7005  6:56  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28892 18 3 km Kořenov,Příchovice,ZD JN 7006  6:59  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66366 17 5 km Kořenov,Příchovice,Tesařov JN 7006 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 16 5 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 2) JN 7006  7:02  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56799 15 6 km Kořenov,,škola JN 7006  7:04  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 14 6 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006  7:05  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 13 8 km Kořenov,,odb. JN 7006  7:07  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15416 12 8 km Kořenov,,Martinské údolí JN 7006  7:08  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15419 11 9 km Kořenov,,žel.st. JN 7006  7:10  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27550 10 11 km Kořenov,Polubný,kostel JN 7006  7:14  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5562 9 13 km Desná,Černá Říčka,Sociální dům JN 7016  7:17  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54405 8 15 km Desná,,Souš JN 7008  7:19  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5563 7 17 km Desná,Černá Říčka,u Švýcar JN 7016  7:21  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 6 18 km Desná,,odb. (stanoviště 2) JN 7016  7:24  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 5 19 km Desná,,Sklář JN 7016  7:26  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 4 20 km Desná,,centrum JN 7016  7:28  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 3 21 km Tanvald,,ELP (stanoviště 2) JN 7001  7:30  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 2 22 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001  7:38  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 1 23 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001  7:41 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 1.7.2020 do 31.8.2020