DETAIL spoje: 530747 / 53

Základní informace:

Linka: 530747IDOS
Název: Tanvald-Desná-Kořenov-Příchovice-Rejdice-Vysoké n.Jiz.
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35416 1 0 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 2 1 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001  5:52  5:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 3 2 km Tanvald,,ELP (stanoviště 1) JN 7001  5:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 4 3 km Desná,,centrum JN 7016  5:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 5 4 km Desná,,Sklář JN 7016  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 6 5 km Desná,,odb. (stanoviště 3) JN 7016  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5563 7 6 km Desná,Černá Říčka,u Švýcar JN 7016  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5562 9 7 km Desná,Černá Říčka,Sociální dům JN 7016  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27550 10 8 km Kořenov,Polubný,kostel JN 7006  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15419 11 10 km Kořenov,,žel.st. JN 7006  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15416 12 12 km Kořenov,,Martinské údolí JN 7006  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 13 12 km Kořenov,,odb. JN 7006  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 14 13 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 16 15 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 1) JN 7006  6:19  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66366 17 15 km Kořenov,Příchovice,Tesařov JN 7006 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28892 18 17 km Kořenov,Příchovice,ZD JN 7006  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29730 19 19 km Kořenov,Rejdice,host. JN 7005  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29731 20 20 km Kořenov,Rejdice,chata Espero JN 7005  6:29 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 1.7.2020 do 31.8.2020