DETAIL spoje: 530747 / 57

Základní informace:

Linka: 530747IDOS
Název: Tanvald-Desná-Kořenov-Příchovice-Rejdice-Vysoké n.Jiz.
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35416 1 0 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001  8:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 2 1 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001  9:00  9:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 3 2 km Tanvald,,ELP (stanoviště 1) JN 7001  9:03  9:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 4 3 km Desná,,centrum JN 7016  9:05  9:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 5 4 km Desná,,Sklář JN 7016  9:07  9:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 6 5 km Desná,,odb. (stanoviště 3) JN 7016  9:09  9:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5563 7 6 km Desná,Černá Říčka,u Švýcar JN 7016  9:12  9:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54405 8 8 km Desná,,Souš JN 7008  9:14  9:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5562 9 10 km Desná,Černá Říčka,Sociální dům JN 7016  9:16  9:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27550 10 11 km Kořenov,Polubný,kostel JN 7006  9:19  9:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15419 11 13 km Kořenov,,žel.st. JN 7006  9:23  9:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15416 12 15 km Kořenov,,Martinské údolí JN 7006  9:25  9:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 13 15 km Kořenov,,odb. JN 7006  9:26  9:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 14 16 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006  9:28  9:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 16 18 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 1) JN 7006  9:30  9:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66366 17 18 km Kořenov,Příchovice,Tesařov JN 7006 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28892 18 19 km Kořenov,Příchovice,ZD JN 7006  9:37  9:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29730 19 22 km Kořenov,Rejdice,host. JN 7005  9:40  9:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29731 20 23 km Kořenov,Rejdice,chata Espero JN 7005  9:42  9:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25998 21 25 km Paseky n.Jiz.,,rozc. SM 9102  9:45  9:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40891 22 27 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko SM 9102  9:47  9:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40887 23 28 km Vysoké n.Jiz.,,odb.Stanový SM 9104  9:49  9:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40885 24 30 km Vysoké n.Jiz.,,nám. (stanoviště 1) SM 9104  9:52 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 15.3.2020, od 9.4.2020 do 13.4.2020, od 1.7.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020