DETAIL spoje: 530748 / 8

Základní informace:

Linka: 530748IDOS
Název: Tanvald-Desná,otočka
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 5567 12 0 km Desná,,otočka JN 7016  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5568 11 1 km Desná,,porcelánka JN 7016  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5565 10 1 km Desná,,kostel JN 7016  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5570 9 2 km Desná,,střed JN 7016  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 8 3 km Desná,,centrum JN 7016  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 7 3 km Desná,,Sklář JN 7016  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 6 5 km Desná,,odb. (stanoviště 2) JN 7016  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 5 6 km Desná,,Sklář JN 7016  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 4 7 km Desná,,centrum JN 7016  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 3 8 km Tanvald,,ELP JN 7001  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 2 8 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 1 9 km Tanvald,,centrum (stanoviště 6) JN 7001  7:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019