DETAIL spoje: 530841 / 15

Základní informace:

Linka: 530841IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Maršovice-Pěnčín-Alšovice-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 0 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 9) JN 1001 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 3 1 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 13:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 4 2 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 5 3 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, (stanoviště 1) JN 1001 13:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 6 4 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 2) JN 1001 13:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20483 7 5 km Maršovice,,dol.ves JN 1017 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20484 8 6 km Maršovice,,hor.ves JN 1017 14:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5282 9 7 km Maršovice,Čížkovice, JN 1017 14:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13565 10 8 km Pěnčín,Jistebsko, (stanoviště 2) JN 8008 14:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54916 11 9 km Pěnčín,,Dřevěnka (stanoviště 1) JN 8008 14:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26271 12 9 km Pěnčín,, JN 8008 14:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 96 13 11 km Pěnčín,Alšovice, JN 8008 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 97 14 12 km Pěnčín,Alšovice,Dupanda JN 8016 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3854 17 13 km Železný Brod,Bzí,rozc. JN 8016 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35599 18 14 km Železný Brod,Těpeře,sokolovna JN 8016 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42633 19 15 km Železný Brod,,odb.Na vrší JN 8001 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42637 20 16 km Železný Brod,,poliklinika JN 8001 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 22 17 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 23 17 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 8001 14:27 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,