DETAIL spoje: 530841 / 2

Základní informace:

Linka: 530841IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Maršovice-Pěnčín-Alšovice-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53565 23 0 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 8001  4:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 22 1 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 2) JN 8001  4:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42637 20 2 km Železný Brod,,poliklinika JN 8001  4:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42633 19 3 km Železný Brod,,odb.Na vrší JN 8001  4:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35599 18 4 km Železný Brod,Těpeře,sokolovna JN 8016  4:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3854 17 5 km Železný Brod,Bzí,rozc. JN 8016  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3853 16 6 km Železný Brod,Bzí,kostel JN 8016  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3854 15 7 km Železný Brod,Bzí,rozc. JN 8016  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 97 14 8 km Pěnčín,Alšovice,Dupanda JN 8016  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 96 13 9 km Pěnčín,Alšovice, JN 8008  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26271 12 10 km Pěnčín,, JN 8008  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54916 11 11 km Pěnčín,,Dřevěnka (stanoviště 2) JN 8008  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13565 10 11 km Pěnčín,Jistebsko, (stanoviště 1) JN 8008  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5282 9 12 km Maršovice,Čížkovice, JN 1017  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20484 8 13 km Maršovice,,hor.ves JN 1017  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20483 7 14 km Maršovice,,dol.ves JN 1017  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 6 16 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 3) JN 1001  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 5 17 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, (stanoviště 2) JN 1001  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 4 18 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 3 19 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 20 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště V) JN 1001  5:22 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,