DETAIL spoje: 530841 / 28

Základní informace:

Linka: 530841IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Maršovice-Pěnčín-Alšovice-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53565 23 0 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 8001 21:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 22 1 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 2) JN 8001 21:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42637 20 2 km Železný Brod,,poliklinika JN 8001 21:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42633 19 3 km Železný Brod,,odb.Na vrší JN 8001 21:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35599 18 4 km Železný Brod,Těpeře,sokolovna JN 8016 21:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3854 17 5 km Železný Brod,Bzí,rozc. JN 8016 21:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 97 14 6 km Pěnčín,Alšovice,Dupanda JN 8016 21:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 96 13 7 km Pěnčín,Alšovice, JN 8008 21:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26271 12 8 km Pěnčín,, JN 8008 21:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54916 11 9 km Pěnčín,,Dřevěnka (stanoviště 2) JN 8008 21:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13565 10 9 km Pěnčín,Jistebsko, (stanoviště 1) JN 8008 21:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5282 9 10 km Maršovice,Čížkovice, JN 1017 21:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20484 8 11 km Maršovice,,hor.ves JN 1017 21:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20483 7 12 km Maršovice,,dol.ves JN 1017 21:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 6 14 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 3) JN 1001 21:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 5 15 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, (stanoviště 2) JN 1001 21:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 4 16 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001 21:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 3 17 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 21:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51740 2 17 km Jablonec n.Nisou,,Kamenná JN 1001 21:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 17 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště V) JN 1001 21:44 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2019