DETAIL spoje: 530841 / 5

Základní informace:

Linka: 530841IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Maršovice-Pěnčín-Alšovice-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 0 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 9) JN 1001  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 3 1 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 4 2 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 5 3 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, (stanoviště 1) JN 1001  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 6 4 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 2) JN 1001  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20483 7 5 km Maršovice,,dol.ves JN 1017  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20484 8 6 km Maršovice,,hor.ves JN 1017  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5282 9 7 km Maršovice,Čížkovice, JN 1017  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13565 10 8 km Pěnčín,Jistebsko, (stanoviště 2) JN 8008  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54916 11 9 km Pěnčín,,Dřevěnka (stanoviště 1) JN 8008  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26271 12 9 km Pěnčín,, JN 8008  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 96 13 11 km Pěnčín,Alšovice, JN 8008  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 97 14 12 km Pěnčín,Alšovice,Dupanda JN 8016  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3854 15 13 km Železný Brod,Bzí,rozc. JN 8016  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3853 16 14 km Železný Brod,Bzí,kostel JN 8016  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3854 17 15 km Železný Brod,Bzí,rozc. JN 8016  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35599 18 16 km Železný Brod,Těpeře,sokolovna JN 8016  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42633 19 17 km Železný Brod,,odb.Na vrší JN 8001  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42637 20 18 km Železný Brod,,poliklinika JN 8001  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42631 21 19 km Železný Brod,,Malé nám. JN 8001  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 22 19 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42632 24 21 km Železný Brod,,nová škola JN 8001  7:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,