DETAIL spoje: 530841 / 8

Základní informace:

Linka: 530841IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Maršovice-Pěnčín-Alšovice-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 42632 24 0 km Železný Brod,,nová škola JN 8001  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 23 1 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 8001  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 22 2 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 2) JN 8001  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42637 20 3 km Železný Brod,,poliklinika JN 8001  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42633 19 4 km Železný Brod,,odb.Na vrší JN 8001  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35599 18 5 km Železný Brod,Těpeře,sokolovna JN 8016  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3854 17 6 km Železný Brod,Bzí,rozc. JN 8016  7:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 97 14 7 km Pěnčín,Alšovice,Dupanda JN 8016  7:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 96 13 8 km Pěnčín,Alšovice, JN 8008  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26271 12 9 km Pěnčín,, JN 8008  7:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54916 11 10 km Pěnčín,,Dřevěnka (stanoviště 2) JN 8008  7:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13565 10 10 km Pěnčín,Jistebsko, (stanoviště 1) JN 8008  8:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5282 9 11 km Maršovice,Čížkovice, JN 1017  8:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20484 8 12 km Maršovice,,hor.ves JN 1017  8:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20483 7 13 km Maršovice,,dol.ves JN 1017  8:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 6 15 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 3) JN 1001  8:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 5 16 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, (stanoviště 2) JN 1001  8:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 4 17 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001  8:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 3 18 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001  8:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 19 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště V) JN 1001  8:18 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,