DETAIL spoje: 530842 / 1

Základní informace:

Linka: 530842IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Maršovice-Skuhrov-Huntířov-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 0 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 14) JN 1001  4:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 2 1 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001  4:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 3 2 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001  4:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 4 3 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, JN 1001  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 5 4 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 2) JN 1001  4:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20483 6 5 km Maršovice,,dol.ves JN 1017  4:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20484 7 6 km Maršovice,,hor.ves JN 1017  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5282 8 7 km Maršovice,Čížkovice, JN 1017  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13566 10 8 km Pěnčín,Jistebsko,odb.Huntířov JN 8008  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31749 11 9 km Skuhrov,,u Machačků JN 8006  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31748 12 10 km Skuhrov,,u volejny JN 8006  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31750 13 11 km Skuhrov,,u prodejny JN 8006  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11194 14 11 km Skuhrov,Huntířov,škola JN 8006  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11193 15 12 km Skuhrov,Huntířov,host. JN 8006  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32600 16 13 km Železný Brod,Splzov,rozc.Bzí JN 8011  4:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32599 17 14 km Železný Brod,Splzov,host. JN 8011  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48846 18 14 km Železný Brod,,rozc.Mukařov JN 8011  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18887 19 15 km Líšný,,LIGLASS JN 8011  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32599 21 17 km Železný Brod,Splzov,host. JN 8011  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42628 22 18 km Železný Brod,Dvírka, JN 8001  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42635 23 20 km Železný Brod,,Poříčí JN 8001  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 24 20 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 25 21 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 8001  5:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,