DETAIL spoje: 530842 / 103

Základní informace:

Linka: 530842IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Maršovice-Skuhrov-Huntířov-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 0 km Jablonec n.Nisou ,,aut.nádr. (stanoviště 14) JN 1001 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 2 1 km Jablonec n.Nisou ,,u gymnázia JN 1001 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 3 2 km Jablonec n.Nisou ,,Revoluční JN 1001 15:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 4 3 km Jablonec n.Nisou ,Vrkoslavice , JN 1001 15:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 5 4 km Jablonec n.Nisou ,Kokonín ,pošta (stanoviště 2) JN 1001 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20483 6 5 km Maršovice ,,dol.ves JN 1017 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20484 7 6 km Maršovice ,,hor.ves JN 1017 15:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5282 8 7 km Maršovice ,Čížkovice , JN 1017 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13566 10 8 km Pěnčín ,Jistebsko ,odb.Huntířov JN 8008 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31749 11 9 km Skuhrov ,,u Machačků JN 8006 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31748 12 10 km Skuhrov ,,u volejny JN 8006 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31750 13 11 km Skuhrov ,,u prodejny JN 8006 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11194 14 11 km Skuhrov ,Huntířov ,škola JN 8006 15:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11193 15 12 km Skuhrov ,Huntířov ,host. JN 8006 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32600 16 13 km Železný Brod ,Splzov ,rozc.Bzí JN 8011 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32599 17 14 km Železný Brod ,Splzov ,host. JN 8011 15:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42628 22 15 km Železný Brod ,Dvírka , JN 8001 15:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42635 23 17 km Železný Brod ,,Poříčí JN 8001 15:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 24 17 km Železný Brod ,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 25 18 km Železný Brod ,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 8001 16:00 IDOS

Časové omezení spoje:

  +  - jede v neděli a ve státní svátek
  6  - jede v sobotu

- nejede 24.12.2021