DETAIL spoje: 530842 / 12

Základní informace:

Linka: 530842IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Maršovice-Skuhrov-Huntířov-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53565 25 0 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) JN 8001 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 24 1 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 3) JN 8001 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42635 23 2 km Železný Brod,,Poříčí JN 8001 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42628 22 3 km Železný Brod,Dvírka, JN 8001 14:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32599 21 5 km Železný Brod,Splzov,host. JN 8011 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48846 20 5 km Železný Brod,,rozc.Mukařov JN 8011 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18887 19 6 km Líšný,,LIGLASS JN 8011 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32600 16 8 km Železný Brod,Splzov,rozc.Bzí JN 8011 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11193 15 9 km Skuhrov,Huntířov,host. JN 8006 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11194 14 9 km Skuhrov,Huntířov,škola JN 8006 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31750 13 10 km Skuhrov,,u prodejny JN 8006 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31748 12 10 km Skuhrov,,u volejny JN 8006 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31749 11 11 km Skuhrov,,u Machačků JN 8006 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13566 10 12 km Pěnčín,Jistebsko,odb.Huntířov JN 8008 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5282 8 13 km Maršovice,Čížkovice, JN 1017 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20484 7 14 km Maršovice,,hor.ves JN 1017 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20483 6 15 km Maršovice,,dol.ves JN 1017 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 5 17 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 3) JN 1001 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 4 18 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, JN 1001 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 3 19 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001 14:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 2 20 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 21 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. JN 1001 15:06 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,