DETAIL spoje: 530842 / 16

Základní informace:

Linka: 530842IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Maršovice-Skuhrov-Huntířov-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53565 25 0 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) JN 8001 17:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 24 1 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 3) JN 8001 17:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42635 23 2 km Železný Brod,,Poříčí JN 8001 17:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42628 22 3 km Železný Brod,Dvírka, JN 8001 17:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32599 17 5 km Železný Brod,Splzov,host. JN 8011 17:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32600 16 6 km Železný Brod,Splzov,rozc.Bzí JN 8011 17:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11193 15 7 km Skuhrov,Huntířov,host. JN 8006 17:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11194 14 7 km Skuhrov,Huntířov,škola JN 8006 17:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31750 13 8 km Skuhrov,,u prodejny JN 8006 17:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31748 12 8 km Skuhrov,,u volejny JN 8006 17:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31749 11 9 km Skuhrov,,u Machačků JN 8006 17:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13566 10 10 km Pěnčín,Jistebsko,odb.Huntířov JN 8008 17:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5282 8 11 km Maršovice,Čížkovice, JN 1017 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20484 7 12 km Maršovice,,hor.ves JN 1017 17:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20483 6 13 km Maršovice,,dol.ves JN 1017 17:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 5 15 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 3) JN 1001 17:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 4 16 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, JN 1001 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 3 17 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001 17:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 2 18 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 17:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 18 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. JN 1001 17:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2019