DETAIL spoje: 530842 / 5

Základní informace:

Linka: 530842IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Maršovice-Skuhrov-Huntířov-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 0 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 14) JN 1001  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 2 1 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 3 2 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 4 3 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, JN 1001  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 5 4 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 2) JN 1001  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20483 6 5 km Maršovice,,dol.ves JN 1017  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20484 7 6 km Maršovice,,hor.ves JN 1017  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5282 8 7 km Maršovice,Čížkovice, JN 1017  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13566 10 8 km Pěnčín,Jistebsko,odb.Huntířov JN 8008  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31749 11 9 km Skuhrov,,u Machačků JN 8006  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31748 12 10 km Skuhrov,,u volejny JN 8006  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31750 13 11 km Skuhrov,,u prodejny JN 8006  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11194 14 11 km Skuhrov,Huntířov,škola JN 8006  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11193 15 12 km Skuhrov,Huntířov,host. JN 8006  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32600 16 13 km Železný Brod,Splzov,rozc.Bzí JN 8011  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32599 17 14 km Železný Brod,Splzov,host. JN 8011  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42628 22 15 km Železný Brod,Dvírka, JN 8001  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42635 23 17 km Železný Brod,,Poříčí JN 8001  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 24 17 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42632 26 19 km Železný Brod,,nová škola JN 8001  7:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,