DETAIL spoje: 530842 / 6

Základní informace:

Linka: 530842IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Maršovice-Skuhrov-Huntířov-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53565 25 0 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) JN 8001  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 24 1 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 3) JN 8001  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42635 23 2 km Železný Brod,,Poříčí JN 8001  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42628 22 3 km Železný Brod,Dvírka, JN 8001  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32599 17 5 km Železný Brod,Splzov,host. JN 8011  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32600 16 6 km Železný Brod,Splzov,rozc.Bzí JN 8011  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11193 15 7 km Skuhrov,Huntířov,host. JN 8006  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11194 14 7 km Skuhrov,Huntířov,škola JN 8006  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31750 13 8 km Skuhrov,,u prodejny JN 8006  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31748 12 8 km Skuhrov,,u volejny JN 8006  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31749 11 9 km Skuhrov,,u Machačků JN 8006  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13566 10 10 km Pěnčín,Jistebsko,odb.Huntířov JN 8008  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54916 9 11 km Pěnčín,,Dřevěnka JN 8008  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5282 8 13 km Maršovice,Čížkovice, JN 1017  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20484 7 14 km Maršovice,,hor.ves JN 1017  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20483 6 15 km Maršovice,,dol.ves JN 1017  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 5 16 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 3) JN 1001  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 4 17 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, JN 1001  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 3 18 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 2 19 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 20 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. JN 1001  7:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,