DETAIL spoje: 530842 / 6

Základní informace:

Linka: 530842IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Maršovice-Skuhrov-Huntířov-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53565 25 0 km Železný Brod ,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) JN 8001  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 24 1 km Železný Brod ,,sokolovna (stanoviště 3) JN 8001  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42635 23 2 km Železný Brod ,,Poříčí JN 8001  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42628 22 3 km Železný Brod ,Dvírka , JN 8001  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32599 17 5 km Železný Brod ,Splzov ,host. JN 8011  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32600 16 6 km Železný Brod ,Splzov ,rozc.Bzí JN 8011  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11193 15 7 km Skuhrov ,Huntířov ,host. JN 8006  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11194 14 7 km Skuhrov ,Huntířov ,škola JN 8006  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31750 13 8 km Skuhrov ,,u prodejny JN 8006  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31748 12 8 km Skuhrov ,,u volejny JN 8006  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31749 11 9 km Skuhrov ,,u Machačků JN 8006  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13566 10 10 km Pěnčín ,Jistebsko ,odb.Huntířov JN 8008  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54916 9 11 km Pěnčín ,,Dřevěnka JN 8008  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5282 8 13 km Maršovice ,Čížkovice , JN 1017  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20484 7 14 km Maršovice ,,hor.ves JN 1017  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20483 6 15 km Maršovice ,,dol.ves JN 1017  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 5 16 km Jablonec n.Nisou ,Kokonín ,pošta (stanoviště 3) JN 1001  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 4 17 km Jablonec n.Nisou ,Vrkoslavice , JN 1001  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 3 18 km Jablonec n.Nisou ,,Revoluční JN 1001  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 2 19 km Jablonec n.Nisou ,,u gymnázia JN 1001  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 20 km Jablonec n.Nisou ,,aut.nádr. JN 1001  7:15 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech