DETAIL spoje: 530843 / 12

Základní informace:

Linka: 530843IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Dol.Černá Studnice-Pěnčín-Bratříkov-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53565 20 0 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 8001 10:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 19 1 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 2) JN 8001 10:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42634 18 2 km Železný Brod,,Olšiny JN 8001 10:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13490 17 5 km Železný Brod,Jirkov,Haratina JN 8001 10:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2562 16 6 km Pěnčín,Bratříkov,Červený dům JN 8008 10:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2561 15 7 km Pěnčín,Bratříkov, JN 8008 10:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26271 14 8 km Pěnčín,, JN 8008 10:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54916 13 9 km Pěnčín,,Dřevěnka JN 8008 10:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13565 12 10 km Pěnčín,Jistebsko, JN 8008 10:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16239 11 11 km Pěnčín,Krásná,host. JN 8008 10:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16240 10 11 km Pěnčín,Krásná,škola JN 8008 10:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6459 9 13 km Pěnčín,Dolní Černá Studnice, JN 8008 10:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 8 15 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 4) JN 1001 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 7 16 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, JN 1001 10:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 6 17 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001 10:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 5 18 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 10:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 4 18 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 8) JN 1001 10:49 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,