DETAIL spoje: 530843 / 5

Základní informace:

Linka: 530843IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Dol.Černá Studnice-Pěnčín-Bratříkov-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12430 4 0 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 13) JN 1001 10:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 5 1 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 10:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 6 2 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001 10:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 7 3 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, JN 1001 10:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 8 4 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 5) JN 1001 10:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6459 9 6 km Pěnčín,Dolní Černá Studnice, JN 8008 10:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16240 10 7 km Pěnčín,Krásná,škola JN 8008 11:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16239 11 8 km Pěnčín,Krásná,host. JN 8008 11:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13565 12 9 km Pěnčín,Jistebsko, JN 8008 11:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54916 13 10 km Pěnčín,,Dřevěnka JN 8008 11:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26271 14 10 km Pěnčín,, JN 8008 11:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2561 15 12 km Pěnčín,Bratříkov, JN 8008 11:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2562 16 13 km Pěnčín,Bratříkov,Červený dům JN 8008 11:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13490 17 14 km Železný Brod,Jirkov,Haratina JN 8001 11:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42634 18 17 km Železný Brod,,Olšiny JN 8001 11:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 19 18 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001 11:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 20 18 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. JN 8001 11:18 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,