DETAIL spoje: 530851 / 106

Základní informace:

Linka: 530851IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Zásada-Držkov-Jílové u Držkova-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53565 36 0 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 8001 16:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 35 1 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 2) JN 8001 16:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42631 34 1 km Železný Brod,,Malé nám. JN 8001 16:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42636 33 2 km Železný Brod,,stará škola JN 8001 16:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10969 32 3 km Železný Brod,Hrubá Horka,křiž. JN 8001 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10968 29 4 km Železný Brod,Hrubá Horka, JN 8001 17:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13492 28 6 km Železný Brod,Jirkov,Střevelná JN 8012 17:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13489 27 7 km Železný Brod,Jirkov, JN 8012 17:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13491 26 8 km Železný Brod,Jirkov,u lomu JN 8012 17:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13315 25 9 km Jílové u Držkova,,hor.ves (stanoviště 4) JN 8013 17:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29162 24 10 km Radčice,, JN 8007 17:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19393 23 12 km Loužnice,,pošta JN 8010 17:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19392 22 12 km Loužnice,, (stanoviště 1) JN 8010 17:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7201 21 15 km Držkov,,nám. (stanoviště 4) JN 8015 17:26 17:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41472 20 16 km Zásada,,Plchov (stanoviště 1) JN 8003 17:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41474 19 17 km Zásada,,škola JN 8003 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41469 18 18 km Zásada,,host. (stanoviště 2) JN 8003 17:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19392 17 21 km Loužnice,, JN 8010 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2561 16 23 km Pěnčín,Bratříkov, JN 8008 17:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26271 15 24 km Pěnčín,, JN 8008 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54916 14 25 km Pěnčín,,Dřevěnka JN 8008 17:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11294 10 27 km Pěnčín,Huť,křiž. JN 8008 17:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6459 9 29 km Pěnčín,Dolní Černá Studnice, JN 8008 17:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 7 31 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 4) JN 1001 17:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 6 32 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, (stanoviště 2) JN 1001 17:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 5 33 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001 17:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 4 34 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 17:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 34 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště V) JN 1001 17:59 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede 24.12.2020