DETAIL spoje: 530851 / 109

Základní informace:

Linka: 530851IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Zásada-Držkov-Jílové u Držkova-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 0 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 13) JN 1001 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 4 1 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 5 2 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001 13:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 6 3 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, (stanoviště 1) JN 1001 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 7 4 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 5) JN 1001 14:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6459 9 6 km Pěnčín,Dolní Černá Studnice, JN 8008 14:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11294 10 8 km Pěnčín,Huť,křiž. JN 8008 14:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54916 14 10 km Pěnčín,,Dřevěnka JN 8008 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26271 15 11 km Pěnčín,, JN 8008 14:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2561 16 12 km Pěnčín,Bratříkov, JN 8008 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19392 17 14 km Loužnice,, JN 8010 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41469 18 17 km Zásada,,host. (stanoviště 3) JN 8003 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41474 19 17 km Zásada,,škola JN 8003 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41472 20 18 km Zásada,,Plchov (stanoviště 2) JN 8003 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7201 21 19 km Držkov,,nám. (stanoviště 3) JN 8015 14:25 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19392 22 22 km Loužnice,, (stanoviště 2) JN 8010 14:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19393 23 23 km Loužnice,,pošta JN 8010 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29162 24 24 km Radčice,, JN 8007 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13315 25 25 km Jílové u Držkova,,hor.ves (stanoviště 3) JN 8013 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13491 26 26 km Železný Brod,Jirkov,u lomu JN 8012 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13489 27 28 km Železný Brod,Jirkov, JN 8012 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13492 28 28 km Železný Brod,Jirkov,Střevelná JN 8012 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10968 29 31 km Železný Brod,Hrubá Horka, JN 8001 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10969 32 31 km Železný Brod,Hrubá Horka,křiž. JN 8001 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42636 33 32 km Železný Brod,,stará škola JN 8001 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42631 34 33 km Železný Brod,,Malé nám. JN 8001 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 35 33 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 36 34 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 8001 14:53 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,