DETAIL spoje: 530851 / 13

Základní informace:

Linka: 530851IDOS
Název: 851 Jablonec n.Nisou-Zásada-Držkov-Jílové u Držkova-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 0 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 13) JN 1001 12:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 5 1 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 12:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 6 2 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001 12:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 7 3 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, (stanoviště 1) JN 1001 12:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 8 4 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 5) JN 1001 12:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6459 10 6 km Pěnčín,Dolní Černá Studnice, JN 8008 12:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11294 11 8 km Pěnčín,Huť,křiž. JN 8008 12:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11293 12 9 km Pěnčín,Huť,náves JN 8008 12:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11295 13 10 km Pěnčín,Huť,Stanovsko JN 8008 12:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41471 14 11 km Zásada,,ORNELA JN 8003 12:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41469 15 12 km Zásada,,host. (stanoviště 3) JN 8003 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41474 16 12 km Zásada,,škola JN 8003 12:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41472 17 13 km Zásada,,Plchov (stanoviště 2) JN 8003 12:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7201 18 14 km Držkov,,nám. (stanoviště 3) JN 8015 12:58 13:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19392 19 17 km Loužnice,, (stanoviště 2) JN 8010 13:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19393 20 18 km Loužnice,,pošta JN 8010 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29162 21 19 km Radčice,, JN 8007 13:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13315 22 20 km Jílové u Držkova,,hor.ves (stanoviště 3) JN 8013 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13491 23 21 km Železný Brod,Jirkov,u lomu JN 8012 13:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13489 24 23 km Železný Brod,Jirkov, JN 8012 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13492 25 23 km Železný Brod,Jirkov,Střevelná JN 8012 13:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10968 26 26 km Železný Brod,Hrubá Horka, JN 8001 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10969 29 26 km Železný Brod,Hrubá Horka,křiž. JN 8001 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42636 30 27 km Železný Brod,,stará škola JN 8001 13:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42631 31 28 km Železný Brod,,Malé nám. JN 8001 13:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 32 28 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001 13:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 33 29 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 8001 13:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,