DETAIL spoje: 530851 / 17

Základní informace:

Linka: 530851IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Zásada-Držkov-Jílové u Držkova-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 0 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 13) JN 1001 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12428 2 1 km Jablonec n.Nisou,,ZŠ 5.května JN 1001 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51783 4 2 km Jablonec n.Nisou,,na Hutích sklárna JN 1001 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6459 10 4 km Pěnčín,Dolní Černá Studnice, JN 8008 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11294 11 7 km Pěnčín,Huť,křiž. JN 8008 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11293 12 7 km Pěnčín,Huť,náves JN 8008 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11295 13 8 km Pěnčín,Huť,Stanovsko JN 8008 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41471 14 10 km Zásada,,ORNELA JN 8003 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41469 15 10 km Zásada,,host. (stanoviště 3) JN 8003 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41474 16 11 km Zásada,,škola JN 8003 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41472 17 12 km Zásada,,Plchov (stanoviště 2) JN 8003 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7201 18 13 km Držkov,,nám. (stanoviště 3) JN 8015 15:04 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19392 19 16 km Loužnice,, (stanoviště 2) JN 8010 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19393 20 16 km Loužnice,,pošta JN 8010 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13315 22 21 km Jílové u Držkova,,hor.ves (stanoviště 3) JN 8013 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29162 23 22 km Radčice,, JN 8007 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13491 24 22 km Železný Brod,Jirkov,u lomu JN 8012 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13489 25 24 km Železný Brod,Jirkov, JN 8012 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13492 26 24 km Železný Brod,Jirkov,Střevelná JN 8012 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10968 27 27 km Železný Brod,Hrubá Horka, JN 8001 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10969 30 27 km Železný Brod,Hrubá Horka,křiž. JN 8001 15:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42636 31 28 km Železný Brod,,stará škola JN 8001 15:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42631 32 29 km Železný Brod,,Malé nám. JN 8001 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 33 29 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001 15:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 34 30 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 8001 15:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,