DETAIL spoje: 530851 / 17

Základní informace:

Linka: 530851IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Zásada-Držkov-Jílové u Držkova-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 0 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 13) JN 1001 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51773 2 1 km Jablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř JN 1001 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51783 3 2 km Jablonec n.Nisou,,na Hutích sklárna JN 1001 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6459 9 4 km Pěnčín,Dolní Černá Studnice, JN 8008 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11294 10 7 km Pěnčín,Huť,křiž. JN 8008 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54916 14 9 km Pěnčín,,Dřevěnka JN 8008 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26271 15 10 km Pěnčín,, JN 8008 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2561 16 11 km Pěnčín,Bratříkov, JN 8008 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19392 17 13 km Loužnice,, JN 8010 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41469 18 16 km Zásada,,host. (stanoviště 3) JN 8003 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41474 19 16 km Zásada,,škola JN 8003 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41472 20 17 km Zásada,,Plchov (stanoviště 2) JN 8003 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7201 21 18 km Držkov,,nám. (stanoviště 3) JN 8015 15:04 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19392 22 21 km Loužnice,, (stanoviště 2) JN 8010 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19393 23 22 km Loužnice,,pošta JN 8010 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29162 24 23 km Radčice,, JN 8007 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13315 25 24 km Jílové u Držkova,,hor.ves (stanoviště 3) JN 8013 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13491 26 25 km Železný Brod,Jirkov,u lomu JN 8012 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13489 27 27 km Železný Brod,Jirkov, JN 8012 15:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13492 28 27 km Železný Brod,Jirkov,Střevelná JN 8012 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10968 29 30 km Železný Brod,Hrubá Horka, JN 8001 15:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10969 32 30 km Železný Brod,Hrubá Horka,křiž. JN 8001 15:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42636 33 31 km Železný Brod,,stará škola JN 8001 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42631 34 32 km Železný Brod,,Malé nám. JN 8001 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 35 32 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001 15:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 36 33 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 8001 15:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,