DETAIL spoje: 530851 / 19

Základní informace:

Linka: 530851IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Zásada-Držkov-Jílové u Držkova-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 0 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 13) JN 1001 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 5 1 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 15:33 15:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 6 2 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001 15:35 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 7 3 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, (stanoviště 1) JN 1001 15:36 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 8 4 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 5) JN 1001 15:38 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6459 10 6 km Pěnčín,Dolní Černá Studnice, JN 8008 15:42 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11294 11 8 km Pěnčín,Huť,křiž. JN 8008 15:46 15:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11293 12 9 km Pěnčín,Huť,náves JN 8008 15:47 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11295 13 10 km Pěnčín,Huť,Stanovsko JN 8008 15:49 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41471 14 11 km Zásada,,ORNELA JN 8003 15:51 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41469 15 12 km Zásada,,host. (stanoviště 3) JN 8003 15:52 15:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41474 16 12 km Zásada,,škola JN 8003 15:54 15:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41472 17 13 km Zásada,,Plchov (stanoviště 2) JN 8003 15:55 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7201 18 14 km Držkov,,nám. (stanoviště 3) JN 8015 15:58 16:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19392 19 17 km Loužnice,, (stanoviště 2) JN 8010 16:04 16:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19393 20 18 km Loužnice,,pošta JN 8010 16:05 16:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29162 21 19 km Radčice,, JN 8007 16:08 16:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13315 22 20 km Jílové u Držkova,,hor.ves (stanoviště 3) JN 8013 16:09 16:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13491 23 22 km Železný Brod,Jirkov,u lomu JN 8012 16:10 16:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13489 24 24 km Železný Brod,Jirkov, JN 8012 16:13 16:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13492 25 24 km Železný Brod,Jirkov,Střevelná JN 8012 16:14 16:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10968 26 27 km Železný Brod,Hrubá Horka, JN 8001 16:16 16:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10969 29 27 km Železný Brod,Hrubá Horka,křiž. JN 8001 16:18 16:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42636 30 28 km Železný Brod,,stará škola JN 8001 16:20 16:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42631 31 29 km Železný Brod,,Malé nám. JN 8001 16:22 16:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 32 29 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001 16:25 16:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 33 30 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 8001 16:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,