DETAIL spoje: 530851 / 2

Základní informace:

Linka: 530851IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Zásada-Držkov-Jílové u Držkova-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13489 27 0 km Železný Brod,Jirkov, JN 8012  4:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13491 26 2 km Železný Brod,Jirkov,u lomu JN 8012  4:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13315 25 3 km Jílové u Držkova,,hor.ves (stanoviště 4) JN 8013  4:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29162 24 4 km Radčice,, JN 8007  4:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19393 23 5 km Loužnice,,pošta JN 8010  4:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19392 22 6 km Loužnice,, (stanoviště 1) JN 8010  4:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7201 21 9 km Držkov,,nám. (stanoviště 4) JN 8015  4:37  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41472 20 10 km Zásada,,Plchov (stanoviště 1) JN 8003  4:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41474 19 11 km Zásada,,škola JN 8003  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41469 18 12 km Zásada,,host. (stanoviště 2) JN 8003  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19392 17 15 km Loužnice,, JN 8010  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2561 16 17 km Pěnčín,Bratříkov, JN 8008  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26271 15 18 km Pěnčín,, JN 8008  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54916 14 19 km Pěnčín,,Dřevěnka JN 8008  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11294 10 21 km Pěnčín,Huť,křiž. JN 8008  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6459 9 23 km Pěnčín,Dolní Černá Studnice, JN 8008  5:00  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51783 3 26 km Jablonec n.Nisou,,na Hutích sklárna JN 1001  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51773 2 27 km Jablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř JN 1001  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 28 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště V) JN 1001  5:10 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,