DETAIL spoje: 530851 / 2

Základní informace:

Linka: 530851IDOS
Název: 851 Jablonec n.Nisou-Zásada-Držkov-Jílové u Držkova-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13489 24 0 km Železný Brod,Jirkov, JN 8012  4:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13491 23 2 km Železný Brod,Jirkov,u lomu JN 8012  4:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13315 22 3 km Jílové u Držkova,,hor.ves (stanoviště 4) JN 8013  4:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29162 21 4 km Radčice,, JN 8007  4:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19393 20 5 km Loužnice,,pošta JN 8010  4:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19392 19 6 km Loužnice,, (stanoviště 1) JN 8010  4:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7201 18 9 km Držkov,,nám. (stanoviště 4) JN 8015  4:37  4:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41472 17 10 km Zásada,,Plchov (stanoviště 1) JN 8003  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41474 16 11 km Zásada,,škola JN 8003  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41469 15 11 km Zásada,,host. (stanoviště 2) JN 8003  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41471 14 12 km Zásada,,ORNELA JN 8003  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11295 13 13 km Pěnčín,Huť,Stanovsko JN 8008  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11293 12 14 km Pěnčín,Huť,náves JN 8008  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11294 11 15 km Pěnčín,Huť,křiž. JN 8008  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6459 10 17 km Pěnčín,Dolní Černá Studnice, JN 8008  5:00  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51783 4 20 km Jablonec n.Nisou,,na Hutích sklárna JN 1001  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51773 3 21 km Jablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř JN 1001  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 21 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště V) JN 1001  5:10 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,