DETAIL spoje: 530851 / 20

Základní informace:

Linka: 530851IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Zásada-Držkov-Jílové u Držkova-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 42627 35 0 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 2) JN 8001 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42631 34 0 km Železný Brod,,Malé nám. JN 8001 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42636 33 1 km Železný Brod,,stará škola JN 8001 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10969 32 2 km Železný Brod,Hrubá Horka,křiž. JN 8001 15:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10968 29 3 km Železný Brod,Hrubá Horka, JN 8001 15:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13492 28 5 km Železný Brod,Jirkov,Střevelná JN 8012 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13489 27 6 km Železný Brod,Jirkov, JN 8012 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13491 26 7 km Železný Brod,Jirkov,u lomu JN 8012 15:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13315 25 8 km Jílové u Držkova,,hor.ves (stanoviště 4) JN 8013 15:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29162 24 9 km Radčice,, JN 8007 15:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19393 23 11 km Loužnice,,pošta JN 8010 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19392 22 11 km Loužnice,, (stanoviště 1) JN 8010 16:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7201 21 14 km Držkov,,nám. (stanoviště 4) JN 8015 16:05 16:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41472 20 15 km Zásada,,Plchov (stanoviště 1) JN 8003 16:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41474 19 16 km Zásada,,škola JN 8003 16:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41469 18 17 km Zásada,,host. (stanoviště 2) JN 8003 16:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19392 17 20 km Loužnice,, JN 8010 16:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2561 16 22 km Pěnčín,Bratříkov, JN 8008 16:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26271 15 23 km Pěnčín,, JN 8008 16:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54916 14 24 km Pěnčín,,Dřevěnka JN 8008 16:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11294 10 26 km Pěnčín,Huť,křiž. JN 8008 16:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6459 9 28 km Pěnčín,Dolní Černá Studnice, JN 8008 16:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 7 30 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 4) JN 1001 16:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 6 31 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, (stanoviště 2) JN 1001 16:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 5 32 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001 16:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 4 33 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 16:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 33 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště V) JN 1001 16:39 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,