DETAIL spoje: 530851 / 24

Základní informace:

Linka: 530851IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Zásada-Držkov-Jílové u Držkova-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53565 36 0 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 8001 19:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 35 1 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 2) JN 8001 19:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42631 34 1 km Železný Brod,,Malé nám. JN 8001 19:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42636 33 2 km Železný Brod,,stará škola JN 8001 19:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10969 32 3 km Železný Brod,Hrubá Horka,křiž. JN 8001 19:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10968 29 4 km Železný Brod,Hrubá Horka, JN 8001 19:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13492 28 6 km Železný Brod,Jirkov,Střevelná JN 8012 19:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13489 27 7 km Železný Brod,Jirkov, JN 8012 19:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13491 26 8 km Železný Brod,Jirkov,u lomu JN 8012 19:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13315 25 9 km Jílové u Držkova,,hor.ves (stanoviště 4) JN 8013 19:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7201 21 11 km Držkov,,nám. (stanoviště 4) JN 8015 19:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41472 20 12 km Zásada,,Plchov (stanoviště 1) JN 8003 19:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41474 19 13 km Zásada,,škola JN 8003 19:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41469 18 14 km Zásada,,host. (stanoviště 2) JN 8003 19:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19392 17 17 km Loužnice,, JN 8010 19:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2561 16 19 km Pěnčín,Bratříkov, JN 8008 19:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26271 15 20 km Pěnčín,, JN 8008 19:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54916 14 21 km Pěnčín,,Dřevěnka JN 8008 20:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11294 10 23 km Pěnčín,Huť,křiž. JN 8008 20:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6459 9 25 km Pěnčín,Dolní Černá Studnice, JN 8008 20:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 6 28 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, (stanoviště 2) JN 1001 20:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 5 29 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001 20:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 4 30 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 20:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 30 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště V) JN 1001 20:14 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2020