DETAIL spoje: 530851 / 24

Základní informace:

Linka: 530851IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Zásada-Držkov-Jílové u Držkova-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53565 33 0 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 8001 19:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 32 1 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 2) JN 8001 19:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42631 31 1 km Železný Brod,,Malé nám. JN 8001 19:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42636 30 2 km Železný Brod,,stará škola JN 8001 19:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10969 29 3 km Železný Brod,Hrubá Horka,křiž. JN 8001 19:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10968 26 4 km Železný Brod,Hrubá Horka, JN 8001 19:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13492 25 6 km Železný Brod,Jirkov,Střevelná JN 8012 19:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13489 24 7 km Železný Brod,Jirkov, JN 8012 19:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13491 23 8 km Železný Brod,Jirkov,u lomu JN 8012 19:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29162 21 9 km Radčice,, JN 8007 19:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19393 20 11 km Loužnice,,pošta JN 8010 19:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19392 19 11 km Loužnice,, (stanoviště 1) JN 8010 19:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7201 18 14 km Držkov,,nám. (stanoviště 4) JN 8015 19:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41472 17 15 km Zásada,,Plchov (stanoviště 1) JN 8003 19:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41474 16 16 km Zásada,,škola JN 8003 19:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41469 15 17 km Zásada,,host. (stanoviště 2) JN 8003 19:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41471 14 17 km Zásada,,ORNELA JN 8003 19:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11295 13 19 km Pěnčín,Huť,Stanovsko JN 8008 19:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11293 12 20 km Pěnčín,Huť,náves JN 8008 19:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11294 11 20 km Pěnčín,Huť,křiž. JN 8008 19:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6459 10 22 km Pěnčín,Dolní Černá Studnice, JN 8008 20:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 7 25 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, (stanoviště 2) JN 1001 20:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 6 27 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001 20:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 5 27 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 20:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 28 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště V) JN 1001 20:12 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,