DETAIL spoje: 530851 / 27

Základní informace:

Linka: 530851IDOS
Název: 851 Jablonec n.Nisou-Zásada-Držkov-Jílové u Držkova-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23684 9 0 km Nová Ves n.Nisou,,ObÚ JN 1016 22:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6459 10 3 km Pěnčín,Dolní Černá Studnice, JN 8008 23:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11294 11 5 km Pěnčín,Huť,křiž. JN 8008 23:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11293 12 5 km Pěnčín,Huť,náves JN 8008 23:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11295 13 6 km Pěnčín,Huť,Stanovsko JN 8008 23:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41471 14 8 km Zásada,,ORNELA JN 8003 23:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41469 15 8 km Zásada,,host. (stanoviště 3) JN 8003 23:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41474 16 9 km Zásada,,škola JN 8003 23:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41472 17 10 km Zásada,,Plchov (stanoviště 2) JN 8003 23:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7201 18 11 km Držkov,,nám. (stanoviště 3) JN 8015 23:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2019 do 31.12.2019