DETAIL spoje: 530851 / 27

Základní informace:

Linka: 530851IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Zásada-Držkov-Jílové u Držkova-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23684 8 0 km Nová Ves n.Nisou,,ObÚ JN 1016 22:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6459 9 3 km Pěnčín,Dolní Černá Studnice, JN 8008 23:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11294 10 5 km Pěnčín,Huť,křiž. JN 8008 23:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54916 14 7 km Pěnčín,,Dřevěnka JN 8008 23:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26271 15 8 km Pěnčín,, JN 8008 23:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2561 16 9 km Pěnčín,Bratříkov, JN 8008 23:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19392 17 11 km Loužnice,, JN 8010 23:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41469 18 14 km Zásada,,host. (stanoviště 3) JN 8003 23:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41474 19 14 km Zásada,,škola JN 8003 23:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41472 20 15 km Zásada,,Plchov (stanoviště 2) JN 8003 23:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7201 21 16 km Držkov,,nám. (stanoviště 3) JN 8015 23:23 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 28.12.2020 do 31.12.2020